Skip to main content

Jesień 2022 r. obfituje w wiele ciekawych i ważnych wydarzeń dla świat IT. Dlatego w dzisiejszym wpisie przedstawimy kalendarium najciekawszych eventów.

Ya!vaConf 2022

To wydarzenie, które obfita obfitującą w eventy jesień 2022 r. Konferencja zaplanowana jest na 28 września w Warszawie. Udział w wydarzeniu można wziąć w formie online oraz stacjonarnie. Wydarzenie poświęcone jest dla deweloperów, architektów oraz testerów technologii Java. To idealne miejsce do wymiany swoich doświadczeń oraz doskonała okazja do zdobycia nowych informacji z branży.

Poznań Game Arena

Tym wydarzeniem powinni zainteresować się wszyscy fani gier. PGA jest największym w Europie targiem gier komputerowych. W tym roku, event ten zaplanowany jest na 7-9 października. Podczas tych dni zaprezentowane zostaną najświeższe premiery gier, a także stoczy się niejeden turniej e-sportowy. PGA to też nieład gratka dla fanów Cosplay. Udział w tej imprezę, to także szansa na udział w wielu ciekawych panelach dyskusyjnych poświęconym nie tylko grom, ale także ich tworzeniu od strony technicznej i wizualnej. Jeśli interesujesz się światem gameingu na tym evencie nie powinno Ciebie zabraknąć.

GrafConf 2022

To kolejne wydarzenie zaplanowane na ósmy dzień października 2022 r. GrafConf to konferencja dla wszystkich osób zajmujących się tworzeniem stron internetowych. Na konferencji można wysłuchać wielu ciekawych prelekcji dotyczących projektowania UX/UI, ilustrowania oraz tworzenia stron www. To doskonałe miejsce do wymiany swoich doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów w branży oraz zaprezentowania swojego portfolio. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu.
 
JavaScript Global Summit
 
Konferencja zaplanowana jest na 27 września 2022 r. Wydarzenie jest prowadzone w formie online i dedykowane jest wszystkim osobom tworzącym w JavaScript. Wydarzenie prowadzone jest w języku angielskim.

JS Poland 2022
 
Jeśli przeoczyłeś lub nie mogłeś wziąć udziału w JavaScript Blobal Summit, to nic straconego. Możesz wziąć udział w  konferencja JS Poland, która poświęcona jest ekosystemowi JavaScript oraz frameworkiem Angular. To doskonałe wydarzenie dla wszystkich programistów. Plan konferencji zawiera wiele ciekawych prelekcji, sesje warsztatowe, udział w spotkaniach z reprezentantami Google itp. Wydarzenie zaplanowane jest na 24-27 października 2022 r. I odbędzie się w Warszawie.

To tylko kilka z ciekawszych wydarzeń w branży IT, na które warto zwrócić uwagę. Udział w każdym spotkaniu, czy konferencji, to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, a przede wszystkim, poszerzenia swojej wiedzy.