Skip to main content
 

Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie niezbędne dla funkcjonowania Twojej firmy.

Postępująca informatyzacja oraz chęć ciągłego rozwoju firmy sprawia, że wiele przedsiębiorców zaczyna zastanawiać się nad odpowiednimi narzędziami, które pozwolą im w skuteczny oraz jak najbardziej efektywny sposób zarządzać firmą.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz praca z klientami, potwierdza, że każda firma, bez względu na wielkość, potrzebuje odpowiedniego oprogramowania do zarządzania firmą. Dlaczego? Bo dobre zarządzanie firmą, to możliwość ciągłego rozwoju oraz skupienia się na obszarach działalności, które realnie wpływają na rentowność biznesu. Dlatego dobór odpowiednich systemów do optymalizacji oraz administrowania firmą jest bardzo istotny, bo może w skuteczny sposób usprawnić pracę.

Dla przedsiębiorców, przy wyborze odpowiednich narzędzi liczą się przede wszystkim:

Dostępność oprogramowania

W naszej ofercie znajdziesz systemy, które dostępne są dla każdego przedsiębiorcy. Żaden z systemów, które rekomendujemy nie ogranicza swoich funkcji oraz przydatności do konkretnej charakterystyki, wielkości czy profilu działalności. Programy, które znajdziesz w naszej ofercie, to narzędzia umożliwiające modułową budowę, co oznacza, że możesz swobodnie wybierać moduły, które będą najbardziej przydatne Twojej firmie, a wraz z jej rozwojem, możesz inwestować w kolejne. Dzięki temu masz pewność, że to w co inwestujesz będzie odpowiednim narzędziem do zarządzania wybranym przez Ciebie obszarem Twojej firmy.

Aktualność

To ważny dla Klientów aspekt, ponieważ każdy z nich chce, aby oprogramowanie, w które decydują się zainwestować będzie ciągle wspierane i na bieżąco aktualizowane zwłaszcza w zakresie aktualnych norm prawnych. Przepisy w zakresie kadr i płac, JPK lub e-Deklaracji ulegają częstym zmianą i wymagają ciągłego śledzenia. Dlatego nasi specjaliści na bieżąco monitorują wszelkie zmiany i dostosowują je do bieżących wersji systemu poprzez wdrażanie odpowiednich aktualizacji.

Nowoczesność

Każdy rekomendowany przez nas program lub system jest narzędziem opartym na najnowocześniejszych technologiach oraz rozwiązaniach. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone oraz najnowocześniejsze programy do efektywnego zarządzania swoją firmą.

Systemy ERP

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ofertę wdrożenia w swojej firmie rozwiązań typu ERP (enterprise resource planning), które umożliwiają optymalizację działalności przedsiębiorstwa na wszystkich płaszczyznach, m.in.: księgowej, logistycznej, finansowej, kadrowej itp. Systemy ERP dają doskonałą możliwość sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz jego wewnętrznymi zasobami. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz usprawnić procesy decyzyjne w firmie. IT-Gramza jest autoryzowanym partnerem Comarch, który jest największym producentem systemów klasy ERP w Polsce. Systemy te są nieprzerwanie rozwijane by nadążać za zmianami w prawie i rozwojem nowych technologii. Wdrożenie ERP skutecznie usprawnia pracę przedsiębiorstwa oraz pozwala na zarządzanie wieloma obszarami z poziomu jednego systemu. Wybór odpowiednich modułów umożliwia generowanie wspomagających decyzje raportów dla kadry zarządzającej.

Skontaktuj się z nami, aby pomożemy Ci w wyborze najbardziej odpowiednich dla Twojej firmy rozwiązań.

Comarch

Dostarczamy rozwiązania IT dla firm takie jak systemy Comarch ERP na terenie Bydgoszczy oraz w całej Polsce.

Comarch ERP Optima

Nowoczesny i zintegrowany program księgowy stworzony z myślą o małych i średnich firmach i biurach rachunkowych.

Comarch ERP XL

Zintegrowane oprogramowanie ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Comarch XT

ERP XT to niezawodne oprogramowanie do fakturowania, dzięki któremu wystawisz faktury online, gdziekolwiek jesteś.

Saldeo

Nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

Enova

Oprogramowanie ERP do zarządzania firmą: kadry płace, handel, produkcja, crm, BI. System ERP dla biznesu do generowania oszczędności i optymalizacji procesów.

Programy biurowe

W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Systemy operacyjne Windows, Novell, Linux/Unix,
  • Pakiety zintegrowane Microsoft Office oraz OpenOffice,
  • Narzędzia administracyjne,
  • Oprogramowanie antywirusowe,
  • Oprogramowanie projektowe CAD,
  • Programy wspierające proces zarządzania i analizy,
  • Bazy danych,
  • Programy graficzne.
programy