Skip to main content
 

Wszystko dla firm

STRONY WWW | OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

 

Strony WWW

Strona dopasowana do Twojego biznesu

 

Programy księgowe

COMARCH | SALDEO | ENOVA

Kim jesteśmy?

IT-GRAMZA to gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalnej obsługi informatycznej w Twojej firmie. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy w kompleksowy oraz fachowy sposób zajmą się zapleczem informatycznym w przedsiębiorstwach na terenie Bydgoszczy oraz w jej okolicach.

Zajmujemy się administrowaniem sieci komputerowych, tworzymy helpdeski oraz czuwamy nad bezpieczeństwem danych. Doradzamy i dostarczamy najnowocześniejsze oraz najnowsze rozwiązania informatyczne. W swojej pracy stawiamy na profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do Klienta.

logo it gramza

Dlaczego my?

Naszym głównym atutem jest szeroka oferta usług, którą możemy indywidualnie dopasować do Twoich potrzeb. Nasze działania to nie tylko profesjonalny outsourcing IT, ale również:

Doradztwo IT – opracowujemy kompleksowe strategie informatyzacji i, w zależności od potrzeb, jej poszczególne elementy. Realizowane prace przygotowują firmy do wdrożenia systemu informatycznego. Rekomendujemy konkretne rozwiązania informatyczne, które będą gwarantować realizację celów biznesowych przedsiębiorstwa.

Strony internetowetworzymy kreatywne, ciekawe oraz profesjonalne strony internetowe. Zrealizujemy dla Ciebie Twój pomysł, albo zaproponujemy zupełnie nowy projekt, który będzie spójny z profilem Twojej działalności.

Oprogramowanie dla Firm wspieramy procesy księgowe w firmie, poprzez tworzenie systemów ERP oraz CRM. Jesteśmy autoryzowanym partnerem profesjonalnych programów księgowych i możemy Ci pomóc w wdrożeniu ich w Twojej firmie.

Rozwiązania sieciowe – budujemy sieci komputerowe z dostępem do Internetu oparte na systemach Microsoft Windows, Microsoft Windows NT, Novell, Linux i UNIX oraz administrujemy nimi. Zapewniamy profesjonalne usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych firm i instytucji, od pierwszych kroków przy budowaniu infrastruktury po rozbudowę już istniejącej.

Serwis komputerowyoferujemy usługi w zakresie serwisowania sprzętu. Zajmujemy się diagnostyką, naprawą i konserwacją komputerów, modernizacją sieci, odzyskiwaniem danych, usuwaniem wirusów i Trojanów, a także wiele innych.

Dlaczego całościowa oraz fachowa obsługa informatyczna jest taka ważna?

Dobrze wspierane procesy informatyczne w firmie stanowią podstawę do efektywnego zarządzania biznesem. Dzięki odpowiedniemu zapleczu IT, dane w Twojej firmie będą bezpieczne, a procesy oraz działania związane z jej technicznym funkcjonowaniem będą w pełni zoptymalizowane oraz pozwolą na bardziej jakościowe zarządzanie strukturą Twojej działalności. Nasze doświadczenie pokazuje nam, że nie każde przedsiębiorstwo ma możliwość zapewnienia odpowiedniego zaplecza informatycznego. Dlatego, wychodząc naprzeciw Klientom, którzy nie mają takiej alternatywy, uruchomiliśmy specjalistyczną usługę outsourcingu IT.

Dzięki współpracy z nami otrzymasz nie tylko kompleksową obsługą IT w Twojej firmie, ale również gwarancję najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Doradzimy Ci w zakresie najlepszego oprogramowania informatycznego dla Twojego biznesu, a także pomożemy wdrożyć nowoczesne systemy ERP i CMR, które zoptymalizują procesy decyzyjne w Twojej firmie.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców działających w Bydgoszczy oraz jej okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych usług oraz kontaktu z nami, by nasi specjaliści mogli zaproponować najlepsze rozwiązania, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.